Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 2021-05-16, 11:04 AM

Комунальний заклад
"Харківська спеціальна
школа № 8"
Харківської обласної ради

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Шкільний форум » Педагогічна майстерня » Педагогічна майстерня вчителів початкових класів » Урок мужності («І в серці пам’ять збережемо про героїв твоїх)
Урок мужності
Наталья_ВладимировнаДата: Четвер, 2014-09-25, 1:33 PM | Повідомлення # 1
Людина, яка знає
Група: Администраторы
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Урок мужності
«І в серці пам’ять збережемо про героїв твоїх, Україно!»
Відповідно до листа МОН України від 13.08.2014 № 1/9-412«Про проведення Уроків мужності» вчителями початкових класів Акіншиною В.В., Орловою В.В. і Арутюнян В.В. був проведений Урок мужності «І в серці пам’ять збережемо про героїв твоїх, Україно!» з метою розширити уявлення  дітей про поняття «герой, героїзм»; навчити визначати риси героїчної людини; закріпити знання про символи України; формувати соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України;розвивати мислення, пам’ять, увагу, діалогічне мовлення; розвивати вмiння контролювати i аналiзувати свої та чужi вчинки; виховувати шану до героїв, що боролись за Україну, почуття національної гордості, любові до рідного краю; дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізуватися за складних реалій XXI століття.На початку уроку Мужності діти познайомились із словами Присяги українському народові, яку давали українські стрільці, і словами сучасної Присяги українських військових. Вчителі ознайомили учнів з поняттями «герой, героїзм», а з допомогою інтерактивної вправи «Квітка для героя» школярі
вчилися визначати риси героїчної людини.З великою пошаною учні початкових класів вшанували пам’ять героїв-захисників хвилиною мовчання. Незабутнє враження справив на дітей перегляд відеокліпів до пісень «Мальви» і «Хай живе надія», в яких розкриваються суть любові до Батьківщини, самовідданості і патріотизму українців, активна громадська позиція людини, і перейнялися ідеалами мужності і високої моралі,  шляхетності і гідності захисників Вітчизни. Під час відеопрезентації діти  закріпили знання про символи України, віртуально побували на прогулянці по містах України. Учні молодших класів приймали активну участь під час проведення Уроку мужності.

Підготувала: АрутюнянВ.В.
 
Шкільний форум » Педагогічна майстерня » Педагогічна майстерня вчителів початкових класів » Урок мужності («І в серці пам’ять збережемо про героїв твоїх)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2021