Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 2021-04-11, 10:12 AM

Економічна гра

Економічна гра "Сходинками успіху"

Мета:

• сприяння виробленню елементарних практичних навичок в сфері економічних відносин;
  • розширення знань учнів про економічну сферу діяльності дорослих;
  • ознайомлення з основами економічної грамотності;
  • створення передумови для психологічної підготовленості до самостійного життя;
  • виховання особистісних якостей учня.

2020-2021 навчальний рік (Заходи щодо реалізації економічної гри "Сходинками успіху")

Загальношкільна виставка валентинок

З нагоди святкування Дня Святого Валентина 11.02.2021 в КЗ «Харківська СШ № 8» ХОР була організована загальношкільна виставка валентинок, святкових композицій. Шкільна спільнота активно долучилася до роботи та проявила всю свою креативність. Виставка майоріла від великої кількості різноманітних робіт, тим самим створивши святкову атмосферу.

Фотозвіт учасників акції можна переглянути за посиланням

Акція «Нагодуй пташку взимку»

З 13.01. по 26.01.2021 у КЗ «Харківська СШ №8» ХОР під керівництвом ДШО самоврядування та менеджерів економічної гри «Сходинками успіху» проходила загальношкільна екологічна акція «Нагодуй пташку взимку», яка мала на меті допомогу птахам, сприяння підвищенню почуття безкорисливої любові та співчуття до наших пернатих друзів. Шкільна спільнота проявила екологічну свідомість та активно долучилася до реалізації акції. У нелегкий зимовий період діти разом з батьками, класними керівниками та вихователями у шкільний та позашкільний час допомагали птахам поповнюючи годівнички кормом, слідкували за частуванням птахів, планували подальші добрі справи.

За добру справу пташки віддячать нам гарним співом навесні та захистять наші сади, парки, ліси від шкідників.

Фотозвіт учасників акції можна переглянути за посиланням

Акція «Збережемо ялинку»

16.12 в КЗ «Харківській СШ № 8» ХОР була організована загальношкільна виставка «Збережемо ялинку». Так були представлені різноманітні поробки альтернативних ялинок, святкових композицій. Вся шкільна спільнота з великим ентузіазмом поставились до підготовки робіт, втілили свою фантазію та творчість.

Рейд санітарії та порядку

З 16.11 – 20.11.2020 у КЗ «Харківська спеціальна школа №8» ХОР згідно з річним планом роботи відбувався рейд санітарії та порядку.
Представники шкільного самоврядування здійснили перевірку навчальних кабінетів та груп продовженого дня. В ході перевірки
було виявлено дотримання всіх санітарних норм та додержання порядку у навчальних кабінетах та групах, зауважень виявлено не
було. Педагогічний колектив разом з учнями (вихованцями) школи дуже відповідально ставляться до шкільного середовища.

Акція «Велика допомога маленькому другу»

З 02.11. по 26.11.2020 у КЗ «Харківська СШ №8» ХОР під керівництвом ДШО самоврядування та менеджерів економічної гри «Сходинками успіху» проходила загальношкільна благодійна акція «Велика допомога маленькому другу».

Учні (вихованці) школи разом батьками, класними керівниками та вихователями з великим ентузіазмом поставилися до мети акції та прийняли в ній участь.

Так було зібрано велику кількість різноманітного корму та життєво необхідних засобів для тварин, який передали в ГО «Порятунок тварин Харків»

( https://www.facebook.com/spt.kh/ ). Всій шкільній спільності від представників організації та підопічних була висловлена щира подяка.

Акція «Діти малюють мир»

З 21.09.2020 по 30.09.2020 в КЗ «ХСШ №8» ХОР проходила загальношкільна акція «Діти малюють мир» присвячена Міжнародному дню миру

(21 вересня). Всі учасники освітнього процесу з повною відповідальністю та креативністю поставилися до акції. Так були створені гарні,

яскраві та змістовні малюнки, колективні плакати.

Учасникам акції висловлена подяка за активну позицію до шкільного життя та сплачена шкільна грошова одиниця «школярик».

2019 -2020 навчальний рік (Заходи щодо реалізації економічної гри "Сходинками успіху")