Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 2021-04-11, 11:03 AM

ПЛАН РОБОТИ ДШО

ПЛАН РОБОТИ ДШО «ЛАСТІВКИ СЛОБОЖАНЩИНИ» НА I СЕМЕСТР 2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ВЕРЕСЕНЬ

• Установча нарада дитячої шкільної організації «Ластівки Слобожанщини» та менеджерів економічної гри «Сходинками успіху».

• Вибори голови дитячої шкільної організації, членів учнівського самоврядування. Розподіл посадових обов’язків.  Узгодження річного плану роботи.

• Проведення загальношкільних зборів. Початок моніторингу «Кращий клас». Старт економічної гри «Сходинками успіху».

• Загальношкільна акція «Назустріч мрії» (акція зі збору ігр, іграшок для зони відпочинку»

• Участь у підготовці та проведеннізагальношкільногоквесту до Всесвітнього дня туризму.Загальношкільна акція «Діти малюють мир» (конкурс малюнків присвячений дню миру)

ЖОВТЕНЬ

• Участь  організації привітання до Дня працівника освіти.Загальношкільна благодійна акція «Забуте серце обігрій добром» (до Міжнародного дня людей похилого віку)

• Участь у підготовці та проведенні спортивних змагань присвячених Дню українського козацтва.

• Загальношкільна бізнес-акція. Конкурс малюнків «Я малюю Еко-світ» до Міжнародного дня дій на захист клімату.

ЛИСТОПАД

• Організація рейду санітарії і порядку в класах (групах).

• Участь у підготовці та проведенні дня української писемності і мови. Загальношкільна акція «Друге життя старим речам» до дня «Використовуйте менше матеріалу».

• Загальношкільна акція «Велика допомога маленькому другу» (до Дня домашніх тварин)

ГРУДЕНЬ

• Підготовка до загальношкільного дня милосердя, уваги та любові (Міжнародний день інвалідів)

• Загальношкільний конкурс «Зимові привітання» (вітальні листівки).

• Участь у підготовці та проведенні святкової вистави.

• Загальношкільна виставка поробок «Збережемо ялинку» (до Дня вічнозелених рослин)

• Підсумкова нарада ДШО «Ластівки Слобожанщини та менеджерів економічної гри «Сходинками успіху».Звіт про виконання плану роботи.

• Проведення загальношкільних зборів.

• Підсумки моніторингу «Кращий клас», результати економічної гри за І півріччя 2020/2021 навчального року.