Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 2021-04-11, 9:44 AM

Склад відділу

Відділ перспективного та календарно-тематичного планування

фахівців природничо-математичних дисциплін

Тема, над якою працює відділ: «Забезпечення умов для безперервного зростання рівня педагогічної майстерності вчителів через системну самоосвіту як чинника оптимізації освітнього процесу спеціального закладу»

КУРАТОР ВІДДІЛУ

Шевченко Олена Вікторівна – вчитель  математики та  інформатики, олігофренопедагог, логопед, учитель дітей з вадами розумового розвитку, спеціаліст  вищої категорії, старший вчитель, секретар профспілкової організації закладу.

Тема,над якою працює: «Компетентнісний підхід у пізнанні навколишнього світу дітей з розумовою відсталістю на уроках математики, через інтеграцію з іншими шкільними предметами та формування у такий спосіб цілісного, гармонійного світосприйняття»

СКЛАД ВІДДІЛУ

Іванова

Миколаївна

вчитель  географії,  спеціаліст вищої  категорії, вчитель-методист, секретар методичної  ради.

Тема, над якою працює: «Формування предметних компетентностей в учнів з особливими освітніми потребами шляхом реалізації прикладного змісту географічної освіти»

Казачанська

Олена

Павлівна

вчитель  біології, спеціаліст вищої  категорії,  вчитель-методист, секретар  атестаційної  комісії.

Тема,над якою працює: «Інтегрований підхід на уроках біології як одна із умов підвищення ефективності навчально-виховного процесу»

Миланка

Оксана

Вікторівна

вчитель  математики та інформатики, спеціаліст ІІ категорії.

Тема,над якою працює: «Підвищення інтересу учнів до вивчення математики шляхом застосування нетрадиційних форм проведення уроків»

Однолєткова

Василівна

вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, голова  ради  школи.

Тема,над якою працює: «Підвищення якості викладання математики за допомогою впровадження інноваційних технологій, спрямованих на індивідуальний підхід до особистості дитини»

Різниченко

Олена

Петрівна

вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.

Тема,над якою працює: «Систематизація знань як засіб стимулювання розумової активності та формування продуктивного мислення учнів»

Трикоз

Наталя

Володимирівна

вчитель математики, фізики, інформатики, олігофренопедагог, логопед, учитель дітей з вадами розумового розвитку, спеціаліст вищої  категорії, старший вчитель.

Тема,над якою працює: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках математики»

Чернишук

Ганна

Олексіївна

вчитель біології, спеціаліст ІІ категорії.

Тема,над якою працює: «Формування екологічної грамотності в рамках курсу біології в учнів з особливими освітніми потребами»

Шаульська

Тетяна

Володимирівна

вчитель  математики, олігофренопедагог, логопед, учитель дітей з вадами розумового розвитку, спеціаліст ІІ категорії.

Тема,над якою працює: «Розвиток індивідуальних здібностей школяра, який прагне до самопізнання»

Щербина

Тетяна

Володимирівна

вчитель хімії та біології,спеціаліст вищої категорії, вчитель- методист.

Тема,над якою працює: «Використання основних принципів педагогіки партнерства при викладанні хімії з метою формування ключових компетентностей учнів»

Ялова

Василівна

вчитель географії, вчитель-дефектолог, спеціаліст вищої категорії, директор  Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради.

Тема,над якою працює: «Групова навчальна діяльність як інноваційна технологія у вивченні економічної географії»